Worki foliowew LDPE

Worki ldpe 120l czy 90l wytwarzane są z polietylenu, który jest elastyczny oraz odporny na przedarcia, dlatego nadaje się idealnie na przenoszenie bądź zbieranie większych oraz cięższych odpadów. Dodatkowo worki ldpe 120l nie przepuszczają zapachów, dzięki czemu nie czujesz żadnej nieprzyjemnej woni. Śmieci są szczelnie zapakowane, a worek chroni je przed wilgocią czy wysypaniem podczas przenoszenia — worki ldpe 120l idealnie nadają się do przechowywania opon czy zabezpieczania przedmiotów podczas remontu. Jesteśmy producentem worków na śmieci, który oferuje najlepszą jakość na rynku oraz szeroką gamę produktów. Worki na śmieci naszego wyrobu charakteryzują się elastycznością oraz odpornością na rozerwania czy inne uszkodzenia. Klienci mają również wybór w ogromnej kolorystyce oraz wielu rozmiarach — możliwy jest dodatkowy nadruk na produktach.

Worki na odpady komunalne Worki na śmieci tego typu wykonane są z polietylenu, który odznacza się niską gęstością co umożliwia przechowywanie oraz zbieranie odpadów komunalnych różnego typu — worki sprzedawane są na rolkach w różnych rozmiarach. Zobacz więcej informacji na temat worki ldpe 120l oraz innych.

Worki do segregacji odpadów

W naszym asortymencie udostępniamy Państwu worki idealnie nadające się oraz ułatwiające segregację odpadów. Worki na śmieci wykonane są z tworzyw sztucznych, które ulegają szybkiemu rozkładowi, jednak są dość wytrzymałe na rozdarcie co ułatwia przenoszenie odpadów — możliwość zakupu worka na śmieci z taśmą ściągającą, która zapobiega wypadaniu odpadów. Worki do segregacji dostępne są w licznych kolorach oraz z nadrukiem tworzywa, co znacznie ułatwia segregacje poszczególnych odpadów. Dostępne kolory to czerwony, niebieski, zielony, przeźroczysty, żółty, brązowy oraz biały.

Nie obciążaj własnego budżetu — zainwestuj w nasze worki na śmieci. Worki z folii HDPE. Worki hdpe zalecane są do stosowania na ciężkie odpady, na przykład przy budownictwie lub do zbierania gruzu. Worki hdpe wytwarzane są z foli o znacznie większej gęstości niż pozostałe worki na śmieci co czyni je jednymi z najodporniejszych na wszelki uszkodzenia. Worki hdpe dostępne są na naszej stronie Internetowej w wielu wymiarach oraz kolorach — możliwość nadania nadruku. Z naszych worków korzysta firma www.puhmaxicar.pl