Worki na śmieci

Jako producent worków na śmieci wiemy, że są one przydatne w każdej dziedzinie życia codziennego między innymi w gastronomi, szpitalach, w budownictwie, przy wszelkich remontach, do zabezpieczenia produktów przed kurzem czy wilgocią lub do przechowywania. Dobrze wiemy, że niektóre odpady mogą zatruwać życie swoim zapachem, nasze worki na śmieci nie przepuszczają nieprzyjemnej dla nosa woni, a podczas produkcji dodajemy specjalistycznych preparatów zapachowych, aby umilić Państwu segregację odpadów — na stronie dostępnych jest kilka rodzajów zapachów.

Nasze sklepy firmowe znajdują się na ternie województw: małopolskie| podkarpackie| świętokrzyskie| łódzkie| wielkopolskie| kujawsko – pomorskie| zachodnio – pomorskie O kilku lat jesteśmy na pozycji lidera wśród producentów worków foliowych, a dzięki naszej stronie internetowej możemy obsługiwać klientów z całej Polski jak również Europy. Sprawdź już dziś worki foliowe prosto od producenta.

Zadbaj z nami o przyszłość środowiska — zainwestuj w nasze produkty

Wygodne oraz wytrzymałe worki do segregacji odpadów? Nasze worki na śmieci na pewno ułatwią Tobie zadanie. Worki tego rodzaju produkowane są w różnych kolorach i z nadrukiem tak, abyś w prosty sposób mógł odróżnić jakie odpady znajdują się w poszczególnym worku. Worki na śmieci produkujemy na odpady typu: szkło, plastik, papier, aluminium czy gruz, dlatego powinny być niezwykle wytrzymałe oraz elastyczne. Surowce oraz proporcje, których używamy do produkcji zależą od rodzaju worka na śmieci jaki będzie w danej chwili wytwarzany — niektóre worki muszą być bardziej wytrzymałe inne zaś elastyczne i cienkie, wszystko zależy od rodzaju odpadów.

Do produkcji niektórych worków na śmieci wykorzystujemy folię HDPE oraz LDPE, dzięki której możemy wyprodukować worki o bardzo dużej wytrzymałości na wszelkie rozdarcia czy wysokiej elastyczności produktu. Posiadamy worki ldpe 120l, 100l, 80l oraz 60l, które wyposażone są w taśmy ściągające, dzięki czemu odpady nie rozsypią się podczas przenoszenia, a także nie będzie się wydobywał z nich nieprzyjemny zapach. Armaturę przemysłową do maszyn podukujących worki foliowe dostarcza firma armsil.pl